Yenilenme Etkisini Başlatın
Kaplıca

TÜRKİYE’NİN ZENGİN MİNERALLİ KAPLICA SUYU İLE BULUŞMAK İÇİN “SU”DAN SEBEPLER YARATIN!

Sianji Well-being Resort, Avrupa’nın En İyi Sağlık Turizmi Tesisi Ödülü ve World Travel Awards 7 yıldızlı SPA & Wellness Oteli ödülü başta olmak üzere ödüllerle taçlandırdığı başarılarını çok özel kaplıca hizmetleri ile zirveye taşıyor. VIP odalar ve kapalı termal havuzlarda eşsiz kaplıca sularını, siz değerli misafirlerimizin şifalanması için çok özel bir konseptte sunuyor.

Türkiye’nin yüksek mineral değerlere sahip kaplıca sularıyla Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli konsepti, özellikle sonbahar-kış sezonu boyunca bağışıklığını güçlendirmek ve kronik pek çok hastalıklarına şifa bulmak isteyen misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Yüksek mineral değerli kaynak suyun sondaj çıkış sıcaklığı 20 °C üzerindedir. Ön planda olan mineral içeriği bakımından kalsiyum, magnezyum, sodyum klor, sülfatlı ve tuzlu sular sınıfında yer alan bu kaplıca suyu, “Doğal Termal ve Zengin Mineralli Su” olarak nitelendirilmektedir.

Termal Tedavi & Termal Kürlerde Kullanım
Termal tedaviler ve termal kürler, misafirlerimizin kronik rahatsızlıklarına verilen reçeteler doğrultusunda, uzman doktor önerisi üzerine gerçekleştirildiğinde, yüksek oranda iyileştirici etkisini göstermektedir.

Kaplıca Suyunun Etkili Olduğu Durumlar

Türkiye’nin yüksek mineralli suyu olarak nitelendirilen Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli’nde misafirlerimizin hizmetine sunulan kaplıca suyunun tıbbi balneolojik tanımı; tamamlayıcı tedavi unsuru olarak uygun sıcaklıkta banyo uygulamaları şeklinde inflamatuar romatizmal hastalıkların (romatoid artrit, ankilozan spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi non inflematuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendiniti, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında, helioterapi ile kombine edilerek kaşıntılı deri hastalıklarının tamamlayıcı tedavisinde kullanılabilir niteliktedir. 
Bağışıklığınızı Güçlendirin;
Kendinizi Yenileyin!

Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli’nde Türkiye’nin  yüksek mineralli kaplıca suyu, geliştirilen özel termal kürleri  (masaj, egzersiz, diyet, sağlık eğitimi, hamam, sauna, buhar banyosu vb) kombine kullanıma sunulmaktadır.

Not: Lütfen kullanım kurallarına dikkat ediniz. Uzman doktorunuzun tavsiyelerine ve tedavi programına uyunuz.

Социальные сети

Мобильные приложения

Социальные сети

Мобильные приложения