Yenilenme Etkisini Başlatın
Kaplıca

TÜRKİYE’NİN ZENGİN MİNERALLİ KAPLICA SUYU İLE BULUŞMAK İÇİN “SU”DAN SEBEPLER YARATIN!

Sianji Well-being Resort, Avrupa’nın En İyi Sağlık Turizmi Tesisi Ödülü ve World Travel Awards 7 yıldızlı SPA & Wellness Oteli ödülü başta olmak üzere ödüllerle taçlandırdığı başarılarını çok özel kaplıca hizmetleri ile zirveye taşıyor. VIP odalar ve kapalı termal havuzlarda eşsiz kaplıca sularını, siz değerli misafirlerimizin şifalanması için çok özel bir konseptte sunuyor.

Türkiye’nin yüksek mineral değerlere sahip kaplıca sularıyla Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli konsepti, özellikle sonbahar-kış sezonu boyunca bağışıklığını güçlendirmek ve kronik pek çok hastalıklarına şifa bulmak isteyen misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Yüksek mineral değerli kaynak suyun sondaj çıkış sıcaklığı 20 °C üzerindedir. Ön planda olan mineral içeriği bakımından kalsiyum, magnezyum, sodyum klor, sülfatlı ve tuzlu sular sınıfında yer alan bu kaplıca suyu, “Doğal Termal ve Zengin Mineralli Su” olarak nitelendirilmektedir.

Termal Tedavi & Termal Kürlerde Kullanım
Termal tedaviler ve termal kürler, misafirlerimizin kronik rahatsızlıklarına verilen reçeteler doğrultusunda, uzman doktor önerisi üzerine gerçekleştirildiğinde, yüksek oranda iyileştirici etkisini göstermektedir.

Kaplıca Suyunun Etkili Olduğu Durumlar

The medical balneological definition of the hot spring water offered to our guests at the Sianji Well-being Resort Thermal Hotel, which is described as Turkey’s high mineral water; non-inflammatory joint diseases such as chronic low back pain, osteoarthritis in chronic periods of inflammatory rheumatic diseases (especially rheumatoid arthritis, ankylosing spondylitis) in the form of bath applications at appropriate temperatures as a complementary treatment element; It can be used in the treatment of soft tissue diseases such as myositis, tendinitis, trauma, fibromyalgia syndrome, general stress disorders and sports injuries, combined with heliotherapy in the complementary treatment of itchy skin diseases.
Bağışıklığınızı Güçlendirin;
Kendinizi Yenileyin!

Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli’nde Türkiye’nin  yüksek mineralli kaplıca suyu, geliştirilen özel termal kürleri (masaj, egzersiz, diyet, sağlık eğitimi, hamam, sauna, buhar banyosu vb) kombine kullanıma sunulmaktadır.

Not: Lütfen kullanım kurallarına dikkat ediniz. Uzman doktorunuzun tavsiyelerine ve tedavi programına uyunuz.

Social Networks

Mobile Apps