Yenilenme Etkisini Başlatın
Kaplıca

TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN MİNERALLİ KAPLICA SUYU İLE BULUŞMAK İÇİN “SU”DAN SEBEPLER YARATIN!

Sianji Well-being Resort, Avrupa’nın En İyi Sağlık Turizmi Tesisi Ödülü ve World Travel Awards 7 yıldızlı SPA & Wellness Oteli ödülü başta olmak üzere ödüllerle taçlandırdığı başarılarını çok özel kaplıca hizmetleri ile zirveye taşıyor. VIP odalar ve kapalı termal havuzlarda eşsiz kaplıca sularını, siz değerli misafirlerimizin şifalanması için çok özel bir konseptte sunuyor.

Türkiye’nin en yüksek mineral değerlere sahip kaplıca sularıyla Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli konsepti, özellikle sonbahar-kış sezonu boyunca bağışıklığını güçlendirmek ve kronik pek çok hastalıklarına şifa bulmak isteyen misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Yüksek mineral değerli kaynak suyun sondaj çıkış sıcaklığı 20 °C üzerindedir. Ön planda olan mineral içeriği bakımından kalsiyum, magnezyum, sodyum klor, sülfatlı ve tuzlu sular sınıfında yer alan bu kaplıca suyu, “Doğal Termal ve Zengin Mineralli Su” olarak nitelendirilmektedir.

Termal Tedavi & Termal Kürlerde Kullanım
Termal tedaviler ve termal kürler, misafirlerimizin kronik rahatsızlıklarına verilen reçeteler doğrultusunda, uzman doktor önerisi üzerine gerçekleştirildiğinde, yüksek oranda iyileştirici etkisini göstermektedir.

Kaplıca Suyunun Etkili Olduğu Durumlar

Türkiye’nin en yüksek mineralli suyu olarak nitelendirilen Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli’nde misafirlerimizin hizmetine sunulan kaplıca suları, romatizmal hastalıklar, cilt hastalıkları, diyabet, aşırı kilo alımı gibi pek çok farklı alanda sağlık problemlerini bertaraf ediyor.
Bağışıklığınızı Güçlendirin;
Kendinizi Yenileyin!

Sianji Well-being Resort Kaplıca Oteli’nde Türkiye’nin en yüksek mineralli kaplıca suyu, geliştirilen özel termal kürler sayesinde banyo, içme kürleri ve diğer ek uygulamalarla birlikte (masaj, egzersiz, diyet, sağlık eğitimi, hamam, sauna, buhar banyosu vb) kombine kullanıma sunulmaktadır.

Sağlıklı kişilerde bağışıklığın güçlenmesi, dinçleşme, organ fonksiyonlarının sağlığını artırma etkisi oluşturulur.

Ayrıca, en yüksek mineralli kaplıca suyu anti-aging etkisiyle ciltte gençleşme ve yenilenme etkisi yaratır.

Obeziteye ve aşırı kilo alımına karşı, Sianji Well-being Resort özel beslenme programları, detoks ve diyet programları ile desteklendiğinde yüksek etkili, kilo kontrolüne destekleyici etkileri görülmektedir.

Not: Lütfen kullanım kurallarına dikkat ediniz. Uzman doktorunuzun tavsiyelerine ve tedavi programına uyunuz.

Social Networks

Mobile Apps